YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W dniach 27 sierpnia – 1 września br. zostaną zorganizowane w naszym mieście Senioralia 2017. Jest to wydarzenie realizowane wraz z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Radzionkowa oraz z Cechem Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu.

Tegoroczne Senioralia rozpoczną się Festynem Rzemieślniczym na Księżej Górze, podczas którego odbędzie się koncert w ramach Letniej Trasy Koncertowej Radia Piekary. Ponad to odbędą się warsztaty cukiernicze ( zapisy w siedzibie PZERiI ), zajęcia sportowo-rekreacyjne zorganizowane przez MOSiR oraz prelekcja o Ojcu Ludwiku Wrodarczyku przygotowana przez Panią Marię Kielar-Czaplę. Zorganizowana również zostanie wycieczka do Krakowa, podczas której uczestnicy odwiedzą m. in. Sanktuarium Jana Pawła II oraz krakowski Kazimierz ( zapisy w siedzibie PZERiI od 21 sierpnia). Na zakończenie w Centrum Kultury "Karolinka" odbędzie się projekcja filmu "Wołyń" W. Smarzowskiego.

Senioraliom towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe- koncert Bożeny Mielnik oraz Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Cechmistrza Cechu ( zapisy w biurze Cechu lub w dniu zawodów).

Szczegóły na ulotkach oraz plakatach.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl