YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 11.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mam działającego przy Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie. Tym razem na spotkaniu pojawi się pani Ewa Paluszkiewicz, koordynatorka grupy zakupowej Lokalny Rolnik EkoRadzionków (https://lokalnyrolnik.pl/ekoradzionkow). Pani Ewa opowie o inicjatywie Lokalny Rolnik, przygotuje smaczną degustację dla uczestniczek Klubu oraz rozda drobne upominki-niespodzianki.

Warto być w ten dzień na Księżej Górze - jak zwykle to okazja do spotkania innych mam, do chwili odpoczynku przy kawce czy herbatce, a przy tym możliwość zdobycia nowej wiedzy na ważny wszak temat jakim jest żywienie. W sierpniu pozostajemy przy tym zagadnieniu, bo w trzeci czwartek miesiąca (17 sierpnia) prowadząca Klub pani Ola Gabor opowie o tym kiedy i jak rozszerzać dietę dziecka.
Przypominamy, że udział w Klubie Mam jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy mamy z małymi dziećmi, panie oczekujące dziecka lub te, które dopiero planują macierzyństwo.
Regionalna Stacja Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie ul. Księżogorska 90a.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl