YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

W najbliższy czwartek tj. 20 lipca o godz. 11.30 zapraszamy mamy wraz z pociechami do Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie (ul. Księżogórska 90a). Spotkania są bezpłatne i odbywają się zawsze w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca. Tym razem ploteczkom przy kawie i herbacie towarzyszyć będzie także pogadanka nt. nauki pływania niemowląt. Na spotkanie zaprosiliśmy oczywiście instruktorkę pływania, która na co... dzień pracuje z niemowlakami w szkole pływania.

W tej roli już pojutrze Monika Waligóra Wylężek - instruktorka nie tylko pływania, ale i BuggyGym, absolwentka AWF, ratownik WOPR, trener personalny i... długo by jeszcze wymieniać, a przy tym szczęśliwa mama małego Przemka! Temat letnio-wakacyjny i z pewnością interesujący - jakie korzyści, jakie przeciwskazania, gdzie i kiedy zacząć... jeżeli jest cokolwiek co Was w tej materii nurtuje to po tym spotkaniu powinno stać się już jak najbardziej jasne.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl