YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Burmistrz Miasta Radzionków zaprasza na Wakacje 2017, w tym roku przygotowano ponad 40 wydarzeń.

Szczegóły na plakatach i ulotkach.

PLAKAT

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował wiele atrakcji na dwa wakacyjne miesiące. Jeśli tylko pogoda dopisze to dla wszystkich miłośników kąpieli wodnych, jak również tych słonecznych, będzie przygotowane coś specjalnego. Aquazumby, aqua aerobiki, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe, różnego rodzaju pokazy i występy. Jak co roku, na MOSiRze świętować będziemy Dzień Morza, z tej okazji, 14 lipca zostanie zorganizowany konkurs rzeźby z piasku. Tradycyjnie już w okresie wakacyjnym zostaną zorganizowane Mistrzostwa Radzionkowa Mikstów w Siatkówce Plażowej, tym razem będą to równocześnie Otwarte Mistrzostwa Śląska, które zapewne przyciągną miłośników siatkówki na piasku, termin rozgrywek to 22 lipca. Nie zabraknie także Mistrzostw Radzionkowa w Pływaniu, które odbędą się 12 sierpnia. Tym razem nie pod koniec wakacji, a na początku września odbędą się Mistrzostwa Radzionkowa w Siatkówce Plażowej.

Centrum Kultury „Karolinka” w tym roku przygotowało wydarzenia, dzięki którym osoby pozostające w mieście, z pewnością nie będą narzekać na nudę. W ciągu tych dwóch miesięcy, kilka razy odbędzie się kino plenerowe „Pod chmurką” oraz Wakacyjne Kino Karolinka, zostaną zorganizowane wycieczki m.in. do Parku Nauki i Rozrywki „Jurapark” w Krasiejowie, a także różnego typu warsztaty plastyczne.
Zarówno w głównej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej jak i Filii odbędzie się szereg zajęć. W programie znajdą się warsztaty plastyczne, zajęcia literacko – plastyczne, gry i zajęcia relaksacyjne.

Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku zaprasza wszystkich na wakacyjne czwartki, w tym dniu dla każdego zwiedzającego jest bilet ulgowy w cenie 5 zł.

W Śląskim Ogrodzie Botanicznym 22 czerwca startuje Klub Mam, który będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, ale także zdobycia nowej wiedzy czy umiejętności ponieważ w planach są tematyczne zajęcia oraz pogadanki ze specjalistami. Szczegóły dostępne na stronie internetowej ogrodu oraz na plakatach. Na terenach ogrodu 31 sierpnia zostanie zorganizowany piknik rodzinny na zakończenie wakacji.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl