YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Zachęcamy do udziału w głosowaniu na Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie, który jest uczestnikiem projektu "Czysty Ogród - Czysta Radość". Głosowanie odbywa się na stronie internetowej: http://www.postronienatury.pl/ codziennie można oddać jeden głos.

W ramach projektu stworzona zostanie infrastruktura promująca i umożliwiająca segregację odpadów na terenie ogólnodostępnego ogrodu botanicznego w Radzionkowie oraz działającej przy nim Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej. Zostaną również zakupione materiały plastyczne oraz narzędzia niezbędne do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu gospodarki odpadami. Planowane jest przeprowadzenie 7 warsztatów terenowo - stacjonarnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak i po co segregować śmieci, jaką rolę spełnia kompostownik w ogrodzie i jakie organizmy w nim żyją, a ponadto twórczo wykorzystają posegregowane odpady tworząc z nich prace plastyczne. Zakupione narzędzia i materiały będą stanowić bazę do dalszego prowadzenia zajęć w tym zakresie wzbogacając działalność edukacyjną RSEE.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl