YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Zapraszamy serdecznie na wystawę prac malarskich Zdzisława Szpaka - artysty z miasta partnerskiego Boguszowa-Gorc.
Wystawa odbędzie się w ramach obchodów XI Dni Radzionkowa, a trwać będzie do końca wakacji. Zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 21 czerwca o godz. 18.00 w Galerii "Mozaika". Wstęp jest wolny.

Współorganizatorem wystawy jest Pan Mirosław Ogiński.


Zdzisław Szpak - "Słowo o mnie":

"Urodziłem się w Wałbrzychu w 1955r. Jak pamięcią sięgam zawsze rysowałem, malowałem, kredki czy też farbki to były moje najlepsze narzędzia do zabawy. Podczas lekcji szkolnych powstawały na karteluszkach niezliczone szkice, rysunki za co często mi się obrywało. W 1977 roku wyjechałem za chlebem i mieszkaniem do Głogowa, gdzie mieszkałem do 2007roku. W tymże roku powróciłem w rodzinne strony i zamieszkałem w Boguszowie Gorcach . Poznałem tutaj liczne i aktywnie działające środowisko artystyczne, które mnie serdecznie przyjęło do swego grona. Zostałem członkiem Polsko-Czeskiego Klubu Artystycznego Art Studio. Jestem członkiem Związku Artystów Plastyków - Oddział Dolnośląski. Zajmuję się grafiką, rysunkiem, malarstwem. Moja ulubiona technika w malarstwie to sucha pastel i akwarela. Próbuję różnych technik, ciągle poszukuję własnej drogi. Sprawia mi to wielką frajdę, jest to moja recepta na ciekawe przeżycie danego mi czasu. Brałem udział w licznych plenerach i wystawach indywidualnych i zbiorowych.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl