YBFB Instagram - logoBIP

 neirychomości       dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Klub Mam powstaje z inicjatywy Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie oraz Aleksandry Gabor (MamOla), która z sukcesem prowadzi już Klub Chorzowskich Mam. Comiesięczne (bezpłatne) spotkania odbywać się będą w Radzionkowie w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej przy ul. Księżogórskiej 90a.

Czemu i komu Klub ma służyć? Spotkania w ramach Klubu to dla wielu mam okazja do oderwania się od codziennych obowiązków, bodziec do wyjścia z domu i możliwość miłego spędzenia czasu w gronie kobiet o podobnych potrzebach i z podobnymi problemami. Spotkania są sposobnością do wymiany doświadczeń, ale także zdobycia nowej wiedzy czy umiejętności ponieważ w planach są tematyczne zajęcia oraz pogadanki ze specjalistami. Kto wie jakie możliwości czy przyjaźnie się w międzyczasie rozwiną?

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godz. 11.30. A po lub przed zajęciami można skorzystać ze spaceru na świeżym powietrzu, ścieżkami ogrodu botanicznego lub księżogórskiego parku, bo lokalizacja Klubu jest pod tym względem wprost idealna. Wcześniej zachęcamy również do udziału w treningu BuggyGym (BuggyGym Monika Świerklaniec), który odbywa się tu zawsze w czwartki o godz. 10.30.

Kontakt w razie pytań: 534 99 45 77 lub 536 330 776.

 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl