YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Absolwentka radzionkowskiego ogólniaka, Jolanta Konieczkowska, 12 czerwca br. została wyróżniona przez Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach prof. dr hab. Andrzeja Kowalczyka jako doktorantka z chemii. Jolanta ma na swoim koncie szereg sukcesów naukowych.

Za swoje największe osiągnięcie uważa otrzymanie nowych azopoliimidów, które (jak udowodniono) wykazują potencjał aplikacyjny w urządzeniach elektrooptycznych m.in. w ciekłokrystalicznych siatkach dyfrakcyjnych, warstwach generujących wiry optyczne "Vortex" oraz w konstrukcji soczewki Fresnel`a. Jest autorką ponad 10 artykułów naukowych publikowanych w uznanych czasopismach naukowych, wystąpiła na ponad 13 konferencjach naukowych międzynarodowych i ogólnopolskich. Zdobyła I miejsce w II edycji ogólnouczelnianego konkursu na najlepszą pracę dyplomową poszukującą innowacyjnych rozwiązań. Jest pomysłodawczynią, kierownikiem grantu z Narodowego Centrum Nauki "Nowe poliimidy i poliamidokwasy dla potencjalnych zastosowań, jako warstwy orientujące ciekłe kryształy" oraz innych projektów naukowych.

Serdecznie gratulujemy!

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl