YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii "Zielona Ziemia" serdecznie zaprasza na XII PRZEDSZKOLNY FESTIWAL EKOLOGICZNY, który odbędzie się 10 maja 2017 roku o godz. 8.30 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury "Karolinka" pod hasłem KRÓLESTWO PRZYRODY- MAGIA ŚWIATA WOKÓŁ NAS. Celem festiwalu jest kształtowanie postaw przyjaznych środowisku i uwrażliwianie dzieci na problematykę ekologiczną poprzez śpiew, taniec oraz twórczość plastyczną. Wspólną zabawę poprowadzi Bernadeta Kowalska z Zespołem.

Uczestnicy zaprezentują się w dziesięciominutowych formach scenicznych oraz przygotowują prace plastyczno-techniczne o tematyce ekologicznej. Na widownię zapraszamy rodziny i przyjaciół dzieci oraz uczniów nauczania początkowego z Radzionkowa i okolic.
Na scenie zobaczymy 16 przedstawień – z Radzionkowa - Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ, Przedszkole nr 4 BAJKA, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne PTASI RAJ, Przedszkole Niepubliczne im. Edmunda Bojanowskiego, Niepubliczne Przedszkole RADOSNE SŁONECZKO, z Bytomia – Przedszkole Miejskie nr 14, Przedszkole Miejskie nr 20, Przedszkole Miejskie nr 10, Niepubliczne Przedszkole SŁONECZNA CHATKA, Niepubliczne Przedszkole Sportowe WESOŁA RODZINKA i Niepubliczne językowo-Sportowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi MIRIADA 2 oraz Przedszkole nr 26 z Tarnowskich Gór, Gminne Przedszkole nr 2 z Wieszowy, Gminne Przedszkole nr 1 ze Zbrosławic, Przedszkole nr 3 z Piekar Śląskich, Miejskie Przedszkole nr 4 MISIA USZATKA z Rudy Śląskiej,

Na wystawie prac, poza wymienionymi placówkami, zobaczymy prace małych ekologów z Przedszkola nr 3 z Radzionkowa oraz Miejskich Przedszkoli nr 12,25,30,37 z Rudy Śląskiej.
Laureat festiwalu w kategorii najlepszy występ sceniczny wystąpi na Otwartej Konferencji Ekologicznej, która odbędzie się 30 maja 2017 roku również w Centrum Kultury "Karolinka".
Stowarzyszenie Zielona Ziemia organizuje przedszkolne festiwale od 2006 roku. Tegoroczny festiwal to już 12. edycja tej imprezy. Na festiwalowej scenie prezentowało się już ok. 1830 dzieci w ponad stu małych formach scenicznych przygotowywanych przez zespół nauczycieli i wychowawców liczący 325 osób. Impreza jest pod patronatem honorowym WFOŚiGW w Katowicach, Burmistrza Miasta Radzionków Gabriela Tobora , Starosty Tarnogórskiego Krystyny Kosmala, Prezydenta Miasta Bytomia Damiana Bartyli, Prezydenta Miasta Piekary Śląskie a jej współorganizatorami są Zespół Oświaty Zdrowotnej z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z Bytomia i Centrum Kultury "Karolinka".

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl