YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Jagoda Głogowska, uczennica klasy VIa, zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego. Konkurs zorganizowało Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Uczennica w drodze po tytuł laureata musiała zmierzyć się z zadaniami z języka polskiego w trzech etapach – szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Na każdym z nich wymagana była znajomość treści wskazanych lektur oraz szeroka wiedza z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa i gramatyki.

Ogrom pracy włożony przez Jagodę w przygotowania do konkursu przyniósł wymierny efekt - uczennica naszej szkoły w etapie wojewódzkim zdobyła jako jedna z dwóch osób tak wysoki wynik – 47 punktów na 50 możliwych do zdobycia.
Jagoda do konkursu przygotowywała się pod opieką nauczyciela języka polskiego, pana Krzysztofa Noconia. Pomocy w przygotowaniach z zagadnień dotyczących sztuka plastycznych, które były wymagane na ostatnim etapie, udzieliła także nauczycielka plastyki, pani Adela Truchlewska.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl