YBFB Instagram - logoBIP

  neirychomości        dofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

wakacje

Przemyśl to czym palisz.

Nie wszystko, co jest palne, nadaje się rów­nie dobrze do ogrzewania gospodarstw domowych. Nie ma również uniwersalnej i taniej metody na ogrzewanie mieszkania. Na niektóre czynniki, takie jak istniejąca instalacja grzewcza, nie mamy wpływu, czasami wszystko zależy od naszej decyzji. Jednak jeśli stoimy przed wyborem czym palić, to wybór jest spory. Bez nega­tyw­nych skut­ków dla naszego zdro­wia i kie­szeni można palić w każ­dym piecu: węglem, drew­nem nie­prze­two­rzo­nym i nie­im­pre­gno­wa­nym o wil­got­no­ści poni­żej 20%, ekogroszkiem, pelletem, brykietami drzewnymi, brykietami ze słomy, suchą biomasą, zbożem.

W wyborze materiału grzewczego wiele zależy od zasobności naszego portfela. Najdroższą, ale również najbardziej komfortową metodą ogrzewania gospodarstwa domowego jest energia elektryczna. Tanim i ekologicznym paliwem jest pellet, czyli czyste wióry i trociny drewniane z tartaku, które są prasowane pod ciśnieniem. Jednak nie należy zapominać o polskim węglu, którego zasoby wystarczą jeszcze na wiele dziesiątków lat.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl