Aktualności

Informujemy, że nastąpiła zmiana w programie tegorocznych Senioraliów. Zajęcia sportowo - rekreacyjne odbędą się 29 sierpnia br. w godzinach 11:00 - 13:00 w hali MOSiR (ul. Knosały 16).

Górnośląski Związek Metropolitalny przed pierwszym posiedzeniem Zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, które odbędzie się 29 sierpnia, przygotował folder o nowym związku metropolitalnym w woj. śląskim. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą.

W najbliższą niedzielę, tj. 27 sierpnia 2017 roku, serdecznie zapraszamy na Księżą Górę na festyn rzemieślniczy, który rozpoczyna cykl imprez pn. Senioralia. O godzinie 16:30 rozpocznie się program Letniej Trasy Koncertowej Radia Piekary, w której wystąpią m.in. Bernadeta Kowalska, Magdalena Pal, czy Zespół Ed-Ka.

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje, że do 25 sierpnia trwa badanie plonów zbóż oraz rzepaku i rzepiku. Badanie przeprowadzane jest poprzez zgłoszenie internetowe bądź rozmowę telefoniczną. Badanie ma charakter obowiązkowy, a pozyskane informacje służyć będą celom statystycznym.

Informujemy, że w dniach 21.08 - 08.09 br. będzie nieczynna Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Prosimy o korzystanie ze zbiorów Biblioteki Głównej, ul. Knosały 61a. Godziny otwarcia biblioteki: poniedziałek, wtorek, środa 12:00-19:00, czwartek, piątek 9:00-15:00 (pierwszy czwartek miesiąca nieczynne)

Jutro, tj. w czwartek 17 sierpnia o godz. 11.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mam działającego przy Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie. Spotkanie poprowadzi Aleksandra Gabor (MamOla) - Zaawansowany Doradca Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich ClauWi, Promotor Karmienia Piersią i żywności prozdrowotnej, Doula, Instruktor Masażu Shantala. Tym razem porozmawiamy o rozszerzaniu diety niemowląt.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.