Aktualności

Informujemy, że 29 maja 2017 br. w Parku Handlowym "CYDR"  zostanie uruchomiona placówka Poczty Polskiej.

Godziny pracy placówki :

pon-pt 9-20; soboty 9-20; niedziela 10-16

Dnia 16 maja w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się międzyszkolny konkurs „Matematyczny Czar Par”.
Konkurs organizowany był przez nauczycieli matematyki: Joannę Leciej i Monikę Książek, a honorowy patronat objęła Pełnomocnik ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii pani mgr Justyna Konik.

Informujemy, że w związku z remontem ulicy Śródmiejskiej i głównymi obchodami XI Dni Radzionkowa, wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego w Radzionkowie w obrębie ulic: Św. Wojciecha, Knosały, Śródmiejskiej i Placu Letochów w terminie od dnia 01.06.2017 r. (tj. czwartek) od godziny 8:00 do dnia 11.06.2017 r. (tj. niedziela) do godziny 24:00.

Burmistrz Miasta Radzionków informuje, że na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w dniach od 12 czerwca br. do dnia 31 sierpnia br. będą prowadzone roboty związane z rewitalizacją toru nr 1 linii 131 na odcinku Bytom - Północ - Radzionków.
Prowadzone prace mogą powodować zwiększenie hałasu. Prosimy o wyrozumiałość.

Informacja

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz społeczność uczniowska Zespołu Szkół Specjalnych w Radzionkowie serdecznie zapraszają na tegoroczny festyn, który ma tym razem zasięg europejski i skupiając reprezentantów siedmiu państw skierowany jest do wszystkich mieszkańców zarówno Radzionkowa jak i całego powiatu tarnogórskiego. Festyn odbędzie się na boisku szkolnym przy ul. Z. Nałkowskiej 2.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.