YBFB Instagram - logoBIP

     Nagrody za wysokie wyniki sportowedofinansowano ze środków rządowego funduszu inwestycji lokalnych  Baner "Akcja zima"Przekaż 1 % podatku

Inwentaryzacja źródeł ciepłaPrzekształcenie prawa użytkowania wieczystegoSystem Informacji PrzestrzennejKurierSMSPowietrzeOstrzeżenia GPSZOK - logoHarmonogram-Rewitalizacja - logoEBOIPomoc prawnaOchrona Danych Osobowych - klauzula

 

 

Logo Rodzina 500+Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiŚląska Karta Usług Publicznych - logoLogo portalu obywatel.gov.pl     Dostępność Plus Samorząd na plus - logo  

 

Rojca-poniedziałek:

Poprzeczna, Miedziowa, Artura, Nałkowskiej, Nieznanego Żołnierza, Szczęśliwa, Szybowa, Wawelska, Wandy, Pawlaka, Gierymskiego, Gwarków.

Rojca-wtorek:

Lipoka, Saperów, Komandosów, Skotnicka, Łąkowa, Lawendowa, Wopistów, Grenadierów, Zwiadowców, Artylerzystów, Piechurów, Kirasjerów, Fizylierów, Stefana Okrzei, Bezpieczna.

Rojca-środa:

Kużaja, Sikorskiego, Objazdowa, Południowa, Strzelców Bytomskich, Jaracza, Średnia, Kadetów, Lotników, Huzarów.

Centrum-czwartek:

Szymały, Pod Lipami, Unii Europerskiej, Schwallenberga, Stypy, Windera, Mazura, Ogiermana, Krasickiego, Gajdasa, Sienkiewicza, Długa.

Centrum-piątek:

Grzybowa, Kilińskiego, Męczenników Oświęcimia, Stolarska, Studzienna, Śródmiejska, św. Wojciecha (parzyste od nr 2 do nr 46, nieparzyste od nr 1 do nr 29), Jana Pawła II.

Górka-poniedziałek:

M.Dąbrowskiej, Wiktorii, Larysza, Zwycięstwa, Górna, Zejera, Kopernika, Plebiscytowa, Cmentarna, Jaśminowa, Grunwaldzka, Wielkopolska.

Górka-wtorek:

Orzechowska, Księżogórska, Holewiny, Magnoliowa, Gałczyńskiego, Lompy, Barbórki, Adamieckiego, Miła, Przyjaźni, Wiosenna, Wspólna, Ogrodowa.

Danielec-środa:

I Powstania, Pisalskiego, Piastowska, 27 Stycznia, Szylera, Pankiewicza, Wandy Jordanówny, Danielecka, Broncla, Krzywa, Czwartaków, , Podchorążych, Sadowa, Knosały.

Stary koniec-czwartek:

Norwida, Kruczkowskiego, Emilii Plater, Wrodarczyka, Franiela, Chełmska, Nakielska, Staszica, Piaskowa, Wapienna, Piwna, Reymonta,Słowackiego, Pietrygów, Brzechwy, Rowowa, A. Krzywoń.

Stary koniec-piątek:

św. Wojciecha (parzyste od nr 48 do końca, nieparzyste od nr 31 do końca), Klasztorna, Sobieskiego, Chodkiewicza, Srebrna, Kowalska, Szeroka, Skryta, Pożarna I, Pożarna II, Kraka I, Kraka II, Ciasna, Stoińskiego, Obrońców Pokoju.

Harmonogram wywozu odpadów z zabudowy wielorodzinnej do 7 lokali:

Gwarków 32, 34, 36, 40 ,42, 50, 53, 56, N. Żołnierza 1, Poprzeczna 12

Kużaja 4, 14, 49

Lawendowa 1, 2, 3, 4, Skotnicka 2

M. Dąbrowskiej 20, Zejera 4 i 14

M. Oświęcimia 8, 23, 26, 34, 56 A i B, 62, Śródmiejska 7, św. Wojciecha 4, 9, 12, 14, 21, 25, 25 A

Norwida 17 i 35

Św. Wojciecha 45, 59, 66, 74, 86, 88, 91, 104, 110, 114, 114 A, Kowalska 10

Szymały 2, 3, 8, Pod Lipami 1

Harmonogram wywozu odpadów z zabudowy wielorodzinnej powyżej 7 lokali

Harmonogram wywozu odpadów dla firm i pozostałych nieruchomości niezamieszkanych

Uwaga !!! Harmonogram dla firm i pozostałych nieruchomości niezamieszkanych należy czytać wraz z harmonogramem dla poszczególnych ulic.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Oświadczenie o dostępności

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl