Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórkach zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz tekstyliów, odzieży i obuwia.
19 maja - zbiórka objazdowa (odbiór sprzed posesji)
20 maja, godz. 8:00 - 12:00 zbiórka stacjonarna na Targowisku Miejskim
Za oddane elektrośmieci będzie można otrzymać sadzonki kwiatów.
Prosimy o zgłaszanie się do Referatu Gospodarki Komunalnej UM Radzionków po plomby do worków na tekstylia (w przypadku odbioru sprzed posesji).
Szczegóły pod numerami telefonów 32 388-71-62 lub 65.
Co można oddać?
Czego nie można oddać?
