Rojca-poniedziałek:

Poprzeczna, Miedziowa, Artura, Nałkowskiej, Nieznanego Żołnierza, Szczęśliwa, Szybowa, Wawelska, Wandy, Pawlaka, Gierymskiego, Gwarków.

Rojca-wtorek:

Lipoka, Saperów, Komandosów, Skotnicka, Łąkowa, Lawendowa, Wopistów, Grenadierów, Zwiadowców, Artylerzystów, Piechurów, Kirasjerów, Fizylierów, Stefana Okrzei, Bezpieczna.

Rojca-środa:

Kużaja, Sikorskiego, Objazdowa, Południowa, Strzelców Bytomskich, Jaracza, Średnia, Kadetów, Lotników, Huzarów.

Górka, Centrum-czwartek:

M.Dąbrowskiej, Wiktorii, Larysza, Zwycięstwa, Górna, Zejera, Kopernika, Plebiscytowa, Cmentarna, Jaśminowa, Grunwaldzka, Wielkopolska.

Górka, Centrum-piątek:

Grzybowa, Kilińskiego, Męczenników Oświęcimia, Stolarska, Studzienna, Śródmiejska, św. Wojciecha (parzyste od nr 2 do nr 46, nieparzyste od nr 1 do nr 29), Jana Pawła II.

Górka, Centrum-poniedziałek:

Szymały, Pod Lipami, Unii Europerskiej, Schwallenberga, Stypy, Windera, Mazura, Ogiermana, Krasickiego, Gajdasa, Sienkiewicza, Długa.

Górka, Centrum-wtorek:

Orzechowska, Księżogórska, Holewiny, Magnoliowa, Gałczyńskiego, Lompy, Barbórki, Adamieckiego, Miła, Przyjaźni, Wiosenna, Wspólna, Ogrodowa.

Danielec, Stary koniec-środa:

św. Wojciecha (parzyste od nr 48 do końca, nieparzyste od nr 31 do końca), Klasztorna, Sobieskiego, Chodkiewicza, Srebrna, Kowalska, Szeroka, Skryta, Pożarna I, Pożarna II, Kraka I, Kraka II, Ciasna, Stoińskiego, Obrońców Pokoju.

Danielec, Stary koniec-czwartek:

Norwida, Kruczkowskiego, Emilii Plater, Wrodarczyka, Franiela, Chełmska, Nakielska, Staszica, Piaskowa, Wapienna, Piwna, Reymonta,Słowackiego, Pietrygów, Brzechwy, Rowowa, A. Krzywoń.

Danielec, Stary koniec-piątek:

I Powstania, Pisalskiego, Piastowska, 27 Stycznia, Szylera, Pankiewicza, Wandy Jordanówny, Danielecka, Broncla, Krzywa, Czwartaków, , Podchorążych, Sadowa, Knosały.

Harmonogram wywozu odpadów z zabudowy wielorodzinnej do 7 lokali:

Gwarków 32, 34, 36, 40 ,42, 50, 53, 56, N. Żołnierza 1, Poprzeczna 12

Kużaja 4, 14

Lawendowa 1, 2, 3, 4, Skotnicka 2

M. Dąbrowskiej 20, Zejera 4 i 14

M. Oświęcimia 8, 23, 26, 34, 43, 56 A i B, 62, Śródmiejska 7, św. Wojciecha 4, 9, 12, 14, 21, 25, 25 A

Norwida 17 i 35

Św. Wojciecha 45, 59, 66, 74, 86, 88, 91, 104, 110, 114, 114 A, Kowalska 10

Szymały 2, 3, 8, Pod Lipami 1

Harmonogram wywozu odpadów z zabudowy wielorodzinnej powyżej 7 lokali

Harmonogram wywozu odpadów dla firm i pozostałych nieruchomości niezamieszkanych

Uwaga !!! Harmonogram dla firm i pozostałych nieruchomości niezamieszkanych należy czytać wraz z harmonogramem dla poszczególnych ulic.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.