Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o. uruchomiła od marca br. dwie nowe poradnie (działalność na warunkach bez dofinansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia): 

Poradnia Psychiatryczna kierowana przez dr n. med. Piotra Ścisło - specjalistę psychiatrii.

W ramach prowadzonej praktyki lekarskiej udzielane są porady z zakresu psychiatrii, przeprowadzane jest badanie diagnostyczne, psychoedukacja oraz terapia (farmakoterapia) chorób i zaburzeń psychicznych m.in. zaburzeń depresyjnych, depresyjno-lekowych (nerwic), zaburzeń snu, psychoz, zespołów otępiennych oraz uzależnień (alkohol, leki uspokajające/nasenne). W razie potrzeby wystawiane są zaświadczenia o stanie zdrowia, zaświadczenia o leczeniu itd.
Porady są udzielane w każdy poniedziałek od 15.15 do 18.00. Zapisy przyjmuje recepcja poradni ogólnej (tel. 32 286 62 20).

Poradnia Kardiologiczna kierowana przez lek.med. Kamilę Dubik - specjalistę kardiologa.
W zakresie działalności tej poradni udzielane są porady dotyczące chorób i wad serca, zaburzeń rytmu serca, nadciśnienia tętniczego i innych schorzeń układu krążenia. Diagnostyka chorób serca oraz efektywność leczenia jest wspierana wykonywaniem badań echokardiograficznych (ECHO serca), 24-godzinnego badania Holter EKG oraz badań EKG.
Porady są udzielane w poniedziałki od godz. 15.30 do 18.00. Zapisy przyjmowane są przez recepcję poradni ogólnej (tel. 32 286 62 20) lub elektronicznie e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.