Już po raz drugi 30 stycznia 2016 r. zapraszamy na Wiedeński Bal Charytatywny z udziałem austriackich solistów połączony z licytacją przedmiotów ofiarowanych przez znane osobowości mediów. Po olbrzymim sukcesie pierwszego Balu i zebraniu ponad 20.000 zł na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, postanowiliśmy kontynuować tą fantastyczną akcję.

 

W tym roku kolejny raz spotkamy się z wiedeńskimi muzykami. Formacja Damen, która wystąpi tym razem, to 5 niezwykle pięknych i utalentowanych instrumentalistek z gościnnym udziałem światowej mezzosopranistki Kateriny Hebelkovej.

Staroaustiriackie menu przygotowane przez naszego szefa kuchni Jarosława Śliwkę z pewnością zaskoczy wszystkich gości. To jedyna taka okazja by zakosztować dań podawanych na oryginalnym Balu Noworocznym odbywającym się rok rocznie w Wiedniu.

Atmosferę podgrzewać będzie charytatywna licytacja, z której dochód w tym roku przeznaczamy na dwoje dzieci.

2 letniego Borysa Loskę, który wkrótce musi przejść bardzo skomplikowaną operacje serca w Niemczech oraz na Szymona Szpaka, podopiecznego Stowarzyszenia Ligii Kobiet Nieobojętnych. Chłopak kilka lat temu przeżył poważny wypadek, w wyniku którego od lat przebywa w śpiączce.

W tym roku do naszej akcji przyłączył się wiele znanych nazwisk ofiarując takie przedmioty jak:
– koszulka i piłka Kuby Błaszczykowskiego
– kryształy Evy Minge
– suknia autorstwa projektantki Violi Piekut, którą aktorka Dorota Czaja miał podczas sesji zdjęciowej do charytatywnego kalendarza.
– smyczek Wiener Solisten Orchester
– koszulkę Mameda Khalidova

Koszt Balu to 580 zł za parę. Cena obejmuje udział w licytacji, wykwintną kolację oraz koncert Damen Wiener Solisten Orchester.

 Bal charytatywny

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.