Drogie młode Mamy (i nie tylko). Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie wraz z prowadzącą Ewą Łukasik ze Szkoły Narodzin "Mama, Tata i Ja" zapraszają na comiesięczne spotkanie Klubu Mam w piątek 15 marca o godz. 11.00. Wstęp wolny, mile widziane są stałe bywalczynie oraz nowe uczestniczki. Tym razem porozmawiamy o różnorodnych metodach uczynienia swojego życia bliższym natury, oczywiście pod kątem szeroko rozumianego macierzyństwa. Będzie więc sporo na temat olejków eterycznych i ich wpływie na nasze zdrowie oraz odporność, a także o naturalnych i nieszkodliwych środkach czystości. A także o wielu, wielu innych interesujących sprawach.

Spotkanie poprowadzą panie:
Paulina Dudek - naturoterapeutka, doula, instruktorka aktywnej szkoły rodzenia, która od 2012 roku tworzy projekt Mamatuli.pl wspierający rodziców w przygotowaniu do porodu oraz ich rodzicielstwie; pasjonatka naturalnych rozwiązań dla zdrowia fizycznego i emocjonalnego rodziny
oraz
Aleksandra Pyrek - terapeutka Bowena oraz Lomi Lomi, twórczyni Pracowni Uzdrawiania, w której przyjmuje klientów i pomaga im w osiągnięciu harmonii w życiu na poziomie ciała i ducha, mama 6 dzieci.

Spotkania Klubu Mam odbywają się w auli Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie przy ul. Księżogórskiej 90a.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Oświadczenie o dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl