Zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Zapisz się na wybrany kurs! Nie zwlekaj – masz czas tylko do 5 marca na dołączenie do projektu: „Trzy pokolenia – szansa, równość, działanie! Przeciwdziałanie wyłączeniu mieszkańców Gminy Radzionków zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Zostały ostatnie wolne miejsca na bezpłatne kursy.

• opiekun osób starszych,
• kurs kulinarny,
• kurs spawacza MAG,
• kurs florystyczny,
• kurs języka angielskiego,
• kurs komputerowy BASE.

Realizatorem projektu jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzionkowie.

Projekt przeznaczony jest dla osób między 13 a 65 rokiem życia. Od listopada ruszyły kursy edukacyjne np. prawa jazdy, język obcy, kulinarny, opiekun osób starszych, kosmetyczny itd. Kursy kończą się uzyskaniem zaświadczenia bądź certyfikatu dającego realne szanse na rynku pracy. Dodatkowo, organizatorzy przewidują inne atrakcje dla uczestników jak: wycieczki, imprezy tematyczne.

Do udziału w projekcie kwalifikują się mieszkańcy Radzionkowa z obszarów objętych Gminnym Programem Rewitalizacji tj. „Rojca” lub „Były PGR”. W związku z tym, że projekt kierowany jest do najbardziej potrzebujących, konieczne jest również spełnienie dodatkowych kryteriów wskazujących na znalezienie się w niekorzystnej sytuacji życiowej. Więcej informacji na ten temat można uzyskać bezpośrednio w Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzionkowie, przy  ul. Kużaja 19  na parterze, w Biurze Projektów. Na zgłoszenia Organizator czeka tylko do 28 lutego br.

Projekt „Trzy pokolenia – szansa, równość, działanie! Przeciwdziałanie wyłączeniu mieszkańców Gminy Radzionków zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Informacji udzielają Panie Agnieszka Pryca lub Katarzyna Flodrowska (tel.: 531-345-125).

www.ops.radzionkow.pl
 

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00

 

Informacje o serwisie

Informacja o stosowaniu ciasteczek (cookie)

Oświadczenie o dostępności

Deklaracja dostępności

 

ZGŁOŚ AWARIĘ OŚWIETLENIA:

całodobowy numer telefonu tel.: 801-800-103

e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl