W trakcie kiermaszu ofert pracy, który odbędzie się 6 września w radzionkowskim Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, propozycje zatrudnienia przestawią pośredniczki pracy z Tarnowskich Gór, Siemianowic Śląskich i Radzionkowa. Wstęp wolny.

Kiermasz ofert pracy odbędzie się w godzinach 11.30 – 14.30 i każda zainteresowana poszukiwaniem pracy osoba, będzie mogła przeglądnąć oferty pracodawców z Radzionkowa, Piekar Śląskich, Bytomia, Tarnowskich Gór, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, a nawet Katowic.

Ponadto, jak zawsze w trakcie organizowanych przez jednostki rynku pracy Ochotniczych Hufców Pracy wydarzeń będzie można się dowiedzieć na temat refundacji miejsc pracy dla młodocianych pracowników, o możliwościach odbycia wolontariatu czy o projekcie „Ginące zawody” – skierowanym do osób, które chciałyby odbyć bezpłatne szkolenia, a posiadają jeden z podstawowych zawodów: ślusarz, stolarz, kucharz, krawiec, dekarz, murarz, tynkarz, monter zabudowy.

Aby skorzystać z ofert pracy w trakcie kiermaszu, wypełnia się krótką ankietę osoby poszukującej pracy. Ankieta jest ważna do końca roku kalendarzowego i upoważnia do korzystania ze wszystkich ofert zatrudnienia będących w dyspozycji biur, którym złożono ankietę.

Urząd Miasta Radzionków

   ul. Męczenników Oświęcimia 42
   41-922 Radzionków
   tel.: 32 388 71 30
   fax: 32 289 07 20
   e-mail: um@radzionkow.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek
7:00 - 15:00

Środa
7:00 - 17:00

Piątek
7:00 - 13:00