Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie posiada wolny etat dla doradcy zawodowego. Ponadto poszukują stażysty spośród osób zarejestrowanych w urzędach pracy i wolontariuszy.
Osoby, które chciałyby pracować w MCK Radzionków (ul. Kużaja 19) jako doradcy zawodowi, powinny posiadać wykształcenie kierunkowe – doradztwo zawodowe oraz umiejętność pracy z ludźmi – grupami młodzieży i osobami poszukującymi pracy.

Doradca zawodowy MCK pracuje w godzinach 7.45 – 15.45 od poniedziałku do piątku na umowę o pracę i do jego głównych zadań należą: działania w ramach usługi poradnictwa zawodowego i nauki aktywnego poszukiwania pracy, promowanie i przybliżanie zagadnień związanych z przedsiębiorczością i samozatrudnieniem oraz umiejętnością kierowania i kreowania własnej przyszłości zawodowej oraz postaw przedsiębiorczości.

Dokumenty aplikacyjne można składać:
Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, Katowice 40-950, Plac Grunwaldzki 8 – 10, SEKRETARIAT (III piętro, pokój Nr 330) – Oferty należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  „Konkurs na stanowisko doradcy zawodowego”. Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Katowicach, tel: 32 209-08-59.

Pełna informacja o ofercie pracy: http://www.slaska-bip.ohp.pl/?id=641

Ponadto poszukują stażystów do pracy biurowej i organizacji wydarzeń oraz promocji działań biura poprzez kanały tradycyjne i media społecznościowe, a także wolontariuszy z grafikiem dostosowanym do potrzeb wolontariusza.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.