Na czas wakacji w mieście dla najmłodszych i tych nieco starszych przygotowano ponad 50 wydarzeń. W akcję „Lato w mieście” włączyły się miejskiej jednostki organizacyjne, a także Młodzieżowe Centrum Kariery, które prowadzi punkt konsultacyjny pośrednika pracy.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował wiele atrakcji. Zajęcia fitness, zumby, aquazumy, pokazy nurkowania, warsztaty, a przede wszystkim turnieje i Mistrzostwa Radzionkowa w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn, a także Mistrzostwa Radzionkowa w Pływaniu. Z okazji Dnia Morza będzie można spróbować swoich sił w konkursie rzeźby z piasku.
Centrum Kultury „Karolinka” w tym roku przygotowało wydarzenia, dzięki którym osoby pozostające w mieście, z pewnością nie będą narzekać na nudę. W ciągu tych dwóch miesięcy, kilka razy odbędzie się kino plenerowe „Pod chmurką”, zostaną zorganizowane wycieczki m.in. do Dinolandii w Inwałdzie
i Wioski indiańskiej w Ogrodzieńcu, a także warsztaty plastyczne i Letnią Szkółkę Samoobrony.
Miejska Biblioteka również przygotowała różnego typu warsztaty plastyczne
i dekoracyjne.
Szczegółowy program wszystkich zaplanowanych wydarzeń uczniowie otrzymają wraz ze świadectwem ukończenia szkoły. Będzie on także dostępny na plakatach oraz na stronie internetowej miasta.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.