Od 26 maja potrwają XII Dni Radzionkowa, kulminacja obchodów przypada na dni 8-10 czerwca. W piątek, 8 czerwca przez miasto przejdzie tradycyjny korowód, po którym na scenie przed Centrum Kultury „Karolinka” odbędzie się szkolny happenning. W sprawie korowodu zapraszamy do kontaktu z Zakładem Placówek Oświatowych, który jest jego organizatorem (tel. 032 289 84 24 w.21.).

Sobota będzie dniem młodzieżowym, w tym dniu zaprezentują się zespoły rockowe: Highfive, oFF KulturA, Tukej - śląski funk i Rastafajrant. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Myslovitz.

Niedziela będzie dniem rodzinnym, podczas którego na scenie przed Centrum Kultury „Karolinka” zaprezentują się dzieci, które na co dzień uczęszczają na zajęcia w centrum oraz wychowankowie Filii Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, po których zostaną wręczone nagrody w konkursach, turniejach, zawodach organizowanych w ramach Dni Radzionkowa.
Wystąpi także Grzegorz Poloczek, po którym zaprezentuje się zwycięzca Talentiady 2017. Zwieńczeniem Dni Radzionkowa będzie koncert zespołu Golec uOrkiestra oraz pokaz laserowy.

Na tym nie koniec obchodów dni miasta, pozostałe wydarzenia potrwają do 22 czerwca. Szczegółowy program na plakatach i www.dniradzionkowa.pl

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.