Dotarła do nas także relacja ze Szkoły Podstawowej nr 4. Jak co roku w szkole odbyły się półkolonie finansowane przez gminę Radzionków. Od 29 stycznia do 2 lutego aktywnie w zajęciach uczestniczyło 40 dzieci.

Program był bardzo ciekawy, wiele się działo! Codziennie odbywały się zajęcia na których dzieci mogły wykazać się swoja kreatywnością. Powstały bardzo ciekawe prace wykonane techniką decoupage, maski karnawałowe oraz wesołe, włochate zeszyty.
Wiele radości dostarczały dzieciom zajęcia sportowe, na których wszyscy chętnie pokonywali sprawnościowy tor przeszkód, brali udział w wyścigach rzędów i wielu grach zespołowych. Dzieci poznawały tajniki sztuk walki, ćwicząc judo, a także miały możliwość trenować boks w pobliskim klubie sportowym „Befit”.
W pracowni komputerowej można było zamienić się w artystów wykorzystując swoją wyobraźnię i programy graficzne. Obróbka fotografii cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci dowiedziały się również jak właściwie korzystać z komputera i Internetu. Jak unikać zagrożeń, które niesie współczesna technologia.
Zwieńczeniem półkolonii była wycieczka do Pszczyny. Przygoda na zamku oraz udział w warsztatach pszczelarskich w skansenie „Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej” dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. 
Ostatniego dnia półkolonii odwiedzili nas Burmistrz Miasta Radzionków Gabriel Tobor oraz dyrektor CK "Karolinka" Justyna Konik. Była to bardzo miła wizyta połączona ze słodkim poczęstunkiem i wspólnym zdjęciem.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.