Już jutro, 25 stycznia będzie miało miejsce wydarzenie inaugurujące ”Zimę z OHP” w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radzionkowie. Coroczna akcja ma na celu zaaktywizować zawodowo młodzież. Również tym razem nie zabraknie ofert pracy, a w planie szereg imprez. Dzień otwarty w MCK Radzionków odbędzie się 25 stycznia w godzinach 9.00 – 11.00. Gościnnie pojawi się pośredniczka pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy w Tarnowskich Górach. Dzięki temu będzie można skorzystać z ofert pracy zarówno znajdujących się w MCK Radzionków, jak i w PPP Tarnowskie Góry.

Oprócz ofert pracy, wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porady odnośnie stworzenia bądź zaktualizowania swoich dokumentów aplikacyjnych, a także dowiedzieć się o możliwościach skorzystania z porady doradcy zawodowego. Ochotnicze Hufce Pracy od lat szerzą ideę wolontariatu. W trakcie dnia otwartego opowiemy o tym jak można zostać wolontariuszem w naszych jednostkach.
Szczegółowy plan „Zimy z OHP” wkrótce. Wszystkie wydarzenia bezpłatne i będą odbywać się, o ile nie zaznaczono inaczej, w MCK Radzionków przy ul. Kużaja 19.

Zgłoś awarię oświetlenia

Podaj ulicę i numer posesji
całodobowy nr tel.: 801-800-103
e-mail: oswietlenie@radzionkow.pl

Wywóz odpadów

Pytania i reklamacje dotyczące wywozu odpadów komunalnych w Radzionkowie można kierować na adres odpady@radzionkow.pl.